niedziela, 22 marca 2015

Fen Drayton Lakes - kraina jezior

Długo oczekiwana przeze mnie ciepła pogoda. Tegoroczny marzec jest dość zimny,więc dzisiejsze słońce powitałam ze szczególną radością.

Jak juz zapewne wiedzą moi stali czytelnicy, w Anglii jest gdzie spacerować i rezerwatów przyrody jest tutaj mnóstwo. Dzisiaj przyszedł czas na odwiedzenie pięknego miejsca jakim niewątpliwie jest rezerwat Fen Drayton Lakes. Kiedyś żwirownia ,obecnie miejsce wypoczynku . Mnóstwo ścieżek ,w tym również rowerowych i konnych, kryjówek do oglądania ptaków - idealne miejsce na weekendowy rodzinny wypad. Za wstęp do rezerwatu nie są pobierane żadne opłaty . Polecam serdecznie :)
5 komentarzy:

 1. Zastanawiam się czy masz jakiś wyjątkowy talent do wyłapywania piękna, czy może Anglia jest naprawdę tak malowniczym krajem.
  Zdjęcia - jak zawsze uczta dla oczu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję serdecznie za miłe słowa . Anglia postrzegana jest głównie przez pryzmat mgły i deszczu, taką Anglię znamy z filmów , opowieści itp. Taką również Anglię przedstawiają często ludzie niezadowoleni ze swojej emigracji. Okazuje się jednak , że to nie do końca tak :). Aby dostrzec piękno tego kraju trzeba po pierwsze chcieć, po drugie poszukiwać . Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczny krajobraz!
  Jako osoba, która miała do czynienia z z przeprowadzką do Anglii - co sądzisz o tym artykule? Zawiera on treści zgodne z prawdą? :) http://www.moneygrabbing.co.uk/wyjazd-do-anglii/

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie bardzo wiem czemu to właśnie ja miałabym potwierdzać bądź zaprzeczać treści tego artykułu :). Wszystkie informacje na temat prowadzenia działalności gospodarczej znaleźć można na stronie urzędu www.gov.uk

  OdpowiedzUsuń