środa, 30 kwietnia 2014

Sezon spacerowo - wędrówkowy dawno rozpoczęty,tylko pisać nie ma komu :)

Witajcie moi mili czytelnicy.

Jako,że wiosna w pełni  - odkrywam moje nowe miejsce zamieszkania, wyszukuję atrakcji na świeżym powietrzu i przyznaję,że Anglia odsłania przede mną inne oblicze. Zielone,pełne kwiatów, z małą ilością deszczu za to z porządnym zastrzykiem słońca i wysokiej temperatury.

Jestem pod niesamowitym wrażeniem możliwości wyboru dróg spacerowych jak i stanu rezerwatów przyrody. Widać jak bardzo się o to tutaj dba.Z racji ciągłego odkrywania nowych miejsc, weekendów poza domem trudno było mi zasiąść do bloga aby zacząć w końcu pisać :). Myślę jednak ,że małymi krokami zacznę uzupełniać moje wpisy ,powklejam w końcu trochę zdjęć i zachęcę Was moi drodzy do wędrówek po Bedfordshire i nie tylko.

Z przykrością stwierdzam ,że Polaków w weekendy na łonie przyrody jak na lekarstwo. Wiadomo,że wiele osób ma po prostu pracę w soboty i niedziele,jednak wiem z własnych obserwacji ,że gro osób wybiera czas wolny z piwem i tv albo jedną z ulubionych rozrywek Anglików czyli shopping :D. Ja osobiście jestem ruchliwą osobą, lubiącą nacieszyć oko nowymi widokami, stąd pewnie moje niezrozumienie dla  "zamulania".

Zapowiadana pogoda na nastepne 2 tygodnie :

Źródło: http://www.timeanddate.com/

Oby się sprawdziło :).

Pozdrawiam

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz